Головне меню

Про компанію

Історія компанії

Історія компанії бере початок з 1993 року, коли два взуттьовика вирішили організувати виробництво і випускати взуття під своїм брендом.

Для підняття професіоналізму і розуміння сучасної організації виробництва засновники отримали практичний досвід на всіх виробничих ділянках взуттєвої фабрики в Італії. Потім був кропітка праця по застосуванню отриманих знань на Батьківщині.

У підсумку, все зросло в виробництво з повним циклом від моделювання до продажу колекцій оптовому покупцеві.

Все зросло в виробництво з повним циклом від моделювання до продажу колекцій оптовому покупцеві

Ми вчилися і продовжуємо вчитися у метрів взуттєвого бізнесу, запрошуємо іменитих консультантів на своє виробництво для підвищення нашого професійного рівня.

Продукція Viko

Продукція Viko – це жіноче взуття з натуральної шкіри для споживача, який розбирається в якості, поважає себе і звик платити за гідний продукт.

Устаткування Viko

Устаткування Viko на сьогоднішній день є кращою базою в Україні. На аналогічних машинах роблять взуття все імениті бренди Європи.

Ми прагнемо випускати взуття європейського рівня за доступною українському споживачеві ціною.

При виготовленні взуття ми використовуємо оригінальні італійські колодки, які при необхідності адаптуємо під українського споживача. Витратні матеріали та хімія закуповуються у провідних європейських виробників. Особливу увагу ми приділяємо якості шкіри. Для цього налагоджені контакти з кращими шкіряних фабриками Італії та Туреччини.

Ми завжди прагнули вибудовувати довгострокові відносини, розуміючи, що бізнес повинен бути взаємовигідним. Тому з гордістю можемо констатувати, що найкращою оцінкою є рекомендації працювати з нами з боку наших клієнтів.